Dolphin Browser 8.5.0 (ios)

Dolphin Browser

Dolphin Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,192

  • Üretici

    Dolphin Browser

Dolphin Browser sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan en iyi web tarayıcısı deneyimini elde edebiliyorsunuz.

Dolphin Browser uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir web tarayıcısı olarak karşımıza çıktı. Hem ücretsiz olarak sunulan, hem de çok sayıda gelişmiş özelliğe sahip olan uygulama, tüm gelişmiş yanlarına rağmen sadeliğini koruyabilmesi ile pek çok kullanıcının severen kullandığı web browserlar arasında yer alıyor.

Sıradan web tarayıcılarında yer alan paylaşım butonları, favoriler ve sık kullanılanlar, geçmiş ve diğer özelliklere zaten sahip olan uygulama, bunun yanında onlarca gelişmiş özelliği sayesinde onların arasından sıyrılmasını biliyor diyebilirim.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı sahip olduğu eklenti desteği sayesinde kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri neredeyse her şey konusunda geniş bir imkanlar dizisi sunabilmesi. Zaman zaman çıkan yeni eklentilerle özelliklerinin daha da genişletilebilmesi uygulamanın uzun vadeli bir web tarayıcısı haline gelmesine yardımcı oluyor.

Birden fazla mobil cihaz kullananlar, tüm cihazları arasında Dolphin Browser verilerinin senkronize edilmesinden hoşlanacaklardır ancak PC'lerde bulunan web tarayıcılarla da kolayca senkronize olabilen uygulama, böylece tüm cihazları kapsar bir hale geliyor ve geçmişiniz, sık ziyaret ettiğiniz web siteleri gibi bilgilerin hepsi arasında sorunsuzca transferine yardımcı oluyor.

Sesli komutlar ve el hareketleri algılama gibi özellikleri ise daha az butona basarak daha fazla işlem gerçekleştirebilmeniz için tüm kolaylıkları sunuyor diyebilirim. Uygulamanın arayüzünün olabildiğince sade ve anlaşılır olması sayesinde başka web browserlardan Dolphin Browser'a geçen kullanıcılar pek de zorluk çekmeyecekler.

Yeni ve etkili bir web tarayıcısı arayışında olanlar Dolphin'i denemeden geçmesinler derim.

YORUMLAR