Donate a Photo 2.4.1 (ios)

Donate a Photo

Donate a Photo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hayır kurumlarına 1 dolarlık bağış yapabilmek için para ödemek yerine fotoğrafınızı paylaşabildiğiniz ücretsiz bir uygulama.

Johnson & Johnson kurumuna ait bir projenin ürünü olan ve sosyal medya üzerinden bir yardımlaşma kampanyası olarak dikkat çeken Donate a Photo isimli bu iOS uygulaması fotoğraf çekerek hayır kurumlarına bağış yapmanızı sağlıyor. Dünya üzerinde yardıma ihtiyaç duyan insanlara ulaşmanın yeni bir yolu olarak tarif edeceğimiz bu uygulama ile öncelikle size sunulmuş hayır kurumlarından birini seçiyorsunuz. Ardından yapmanız gereken şey, fotoğrafınızı çekmek veya fotoğraf arşivinizden bir fotoğraf karesini eklemek. Paylaşımı gerçekleştirmenizle birlikte Johnson & Johnson sizin adınıza bu hayır kurumlarına 1 dolarlık bir bağış yapıyor.

Uygulama içerisinde yer alan hayır kurumlarının hepsi Johnson & Johnson tarafından seçilmiş olup dünya üzerinde bilinen büyük örgütsel çalışmalar içerisinde yer aldığı tescillenmiş. Bunları kategoriler halinde başarılı bir şekilde sıralayan uygulama sayesinde kentsel dönüşüm, sanayi atıkları ve eğitim kurumlarının yoksunluğu gibi konularda siz de yardım ve katkı sağlayabiliyorsunuz.

Çektiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarından da paylaşabiliyorsunuz. Böylece size yakın olan insanların da bu kurumlara katkı sağlayabilmesi adına sevdiklerinizi aksiyone çağırabilirsiniz. Donate a Photo isimli bu uygulama iPhone ve iPad cihazlarınız için tamamen ücretsiz.

YORUMLAR