Don't Steal My Banana 1.1 (ios)

Don't Steal My Banana

1.1
Don't Steal My Banana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Don't Steal My Banana, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği heyecan dolu ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

Don't Steal My Banana, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Keyifli vakit geçirmenizi sağlayan oyundaki amacınız doğru olarak hedef almanızdır. Ayrıca oyunun shaip olduğu hikaye oldukça ilgi çekici bir yapıdadır. Oyundaki bebek maymun sahip olduğu altın muzu, çalmaya çalışan herkesten korumaya çalışmaktadır. Sizde bu bebek maymuna yardım etmelisiniz. Dalgalar halinde gelecek olan çalma girişimlerine karşı mücadele vereceğiniz oyun sandığınız kadar kolay olmayabilir.

Oyunu oynamak için yapmanız gerekenler:

  • Parmağınızı ekranda tutarak enerji birriktirmelisiniz
  • Parmağınızı bırakarak saldıranlara muzları fırlatabilirsiniz
  • Hedeflerinizi vurmak için doğru nişan almalısınız

Hedeflerinize vurmak için gereken enerjiyi hesaplayabiliyorsunuz. Saldırganları durdurmayı başarırsanız, bölümleri daha rahat ve hızlıca geçebilirsiniz. Ayrıca oyunda kombolar yaparak ekstra puan kazanabiliyorsunuz. Oldukça yüksek kaliteli grafiklere ve heyecanlı bir  oynanışa sahip olan Don't Steal My Banana oyununda, gücünüzü arttırarak ek yetenekler kazanabileceğiniz bazı özel güçler bulunmaktadır.

Genel olarak bakıldığında, oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunu tüm aksiyon oyunu severlerin denemesini tavsiye ederim. Saatlerce eğlenceli bir şekilde sıkılmadan oynayabileceğiniz Don't Steal My Banana uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR