Doodle 3.12.0 (ios)

Doodle

Doodle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Doodle kolay bir şekilde etkinlik düzenlemenize yardım eden bir uygulamadır.

Doodle popüler etkinlik ve anket oluşturma uygulamasıdır. Doodle ile etkinlikler oluşturabilir ve arkadaşlarınızın fikirlerini alabilirsiniz.

İOS işletim sistemini kullanan bu uygulama ücretsiz olarak kullanıcılarına hizmet ediyor. Basit ve kullanışlı arayüzü metaryal tasarımı ile hızlı bir kullanımı bulunan uygulama yoğun kişilerin mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır.

Doodle ile etkinliklerinizi ne zaman gerçekleştireceğinizi arkadaşlarınızla ortak bir şekilde karar verirsiniz. Her erkinlik öncesi yaşanan kararsızlık bu uygulama ile son buluyor. Etkinlik öncesinde yapacağınız mini anketi oylamaya sunabilir ve davetlilerin fikirlerini alabilirsiniz. 

Uygulama Özellikleri;

  • Kayıt ya da ödeme gerektirmeyen planlayıcı
  • Kolay etkinlik oluşturma
  • Online anlet desteği
  • MeetMe Toplantı planlayıcısı
  • Facebook ve mail bağlantısı

Doodle ile Facebook arkadaşlarınızla bağlantı kurabilir ya da mail listenizi ekleyebilirsiniz. Mail üzerinden kullanıcılarla iletişime geçen uygulama basit materyal tasarım ile göz zevkinize de hitap edecek. Premium özellikleri de bulunan uygulama günü yoğun geçen kişilerin mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır.

Doodle uygulamasını iTunes üzerindne kolaylıkla indirebilirsiniz. Ücretsiz olan bu uygulamayı iPhone ve iPad üzerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.