Dr. Seuss Camera 1.4 (ios)

Dr. Seuss Camera

1.4
Dr. Seuss Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Seuss Camera ile eğlenceli bir fotoğraf düzenleme deneyimi bizleri bekliyor.

Dr. Seuss Camera, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir kamera ve fotoğraf düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Cat in the Hat karakterlerini içeren bu uygulama sayesinde ilginç fotoğraflar oluşturmak mümkün kılınıyor. Sunduğu özellikler kadar arayüzü de bir hayli eğlenceli ve renkli bir yapıya sahip. Açıkçası bu uygulamanın özellikle çocuklar tarafından çok sevileceğini düşünüyorum.

Uygulamada tam tamına 16 farklı kart bulunuyor. Bu kartlardan istediğimizi seçerek fotoğraf çekmeye başlayabiliyoruz. Eğer istersek daha önce çekmiş olduğumuz fotoğraflardan da istediğimizi seçme özgürlüğüne sahibiz. Uygulamada çok sayıda damga ve çıkartma mevcut. Fotoğraflara bu öğeleri ekleyerek daha orijinal bir görünüm elde etmek mümkün kılınmış. Elbette döndürme, boyutlandırma, taşıma ve silme gibi fotoğraf düzenleme özellikleri de sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Bu tarz bir uygulamadan beklediğimiz gibi Dr. Seuss Camera'da da çeşitli paylaşım seçenekleri sunuluyor. Oluşturduğumuz kartları e-mail aracılığı ile yakınlarımıza gönderebiliyoruz. Elbette bu fotoğrafları Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda paylaşmak da mümkün.

YORUMLAR