Droplr 4.0 (ios)

Droplr

4.0
Droplr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Droplr sayesinde farklı platformlar arasında dosya aktarım işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz.

Droplr, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir dosya paylaşım uygulaması olarak öne çıkıyor.

Çapraz platform desteği sunan ve böylece farklı cihazlar arasındaki dosya paylaşım işlemlerini dahi sorunsuzca gerçekleştirebilen Droplr, tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Uygulamanın çalışma mantığı basitçe gerçekleştirebileceğimiz birkaç adıma dayandırılıyor. Dosya paylaşmak için öncelikle göndermek istediğimiz dosyayı Droplr'a upload ediyoruz. Yüklediğimiz bu dosyanın linki otomatik olarak panoya kaydediliyor ve ekran üzerinde tıkladığımız herhangi bir yere bu linki direkt olarak yapıştırabiliyoruz. Daha sonra bu linke tıklayan kişi yüklemiş olduğumuz dosyayı sorunsuz bir şekilde indirebiliyor.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de dosyaların linklerine şifre atayabilmemize imkan vermesi. Bu şekilde istenmeyen durumların önüne geçebiliyoruz ve dosyaların başkaları tarafından indirilmesine engel oluyoruz.

Uygulamanın hem Mac hem PC sürümleri de bulunuyor. Bunları bilgisayarlarımıza indirerek cihazlar arasındaki dosya transfer işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliriz.

YORUMLAR