e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı 1.0.1 (ios)

e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı

e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • Üretici

    T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

İstek ve önerilerini iletmek isteyen işitme engelli bireyler, e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı uygulamasından destek alabiliyorlar.

İşitme engelli bireyler, e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı uygulamasını kullanarak iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden e-Devlet kapısı hizmetleri için destek alabiliyorlar.

İşitme engelli vatandaşların yaşam kalitesinin artması ve iletişim kaynaklı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için geliştirilen e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı uygulaması, işitme engelli vatandaşların görüntülü veya yazılı olarak vatandaş temsilcisine ulaşabilmelerini sağlıyor. Uygulamayı açtıktan sonra ad-soyad, TC kimlik numarası, telefon ve e-posta gibi bilgileri girdikten sonra alt kısımdaki görüntülü veya yazılı görüşme butonuna tıklayarak görüşmeyi başlatabiliyorsunuz.

Hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet veren vatandaş temsilcilerine istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz e-Devlet Kapısı Engelsiz Çağrı uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR