Easy Slowmo FX

Easy Slowmo FX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Slowmo FX ile videolarınıza kolayca ağır çekim efekti uygulayabilirsiniz

Easy Slowmo FX iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde videolarınıza ağır çekim efekti eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Easy Slowmo FX sayesinde videolarımıza birkaç kolay adım sonunda ağır çekim efekti ekleyerek sıradışı videolara sahip olabiliyoruz. Program bu iş için iPhone veya iPad'inizde kayıtlı videoları kullanabildiği gibi uygulama aracılığıyla yeni çekeceğiniz videoları da kullanabiliyor. Easy Slowmo FX ile dilerseniz videolarının içinde yer alan belli bir bölüme ağır çekim efekti ekleyebilir, dilerseniz tümüne ağır çekim efekti ekleyebilirsiniz. Easy Slowmo FX size bu iş için bir zaman çizelgesi veriyor ve zaman çizelgesinde ağır çekim efektinin başlayacağı noktayı ve efektin bitiş noktasını belirleyebiliyorsunuz. Easy Slowmo FX ile yaptığımız bu işlemler için önizlemeler seyredebilme imkanına da sahibiz. Bu sayede çalışmamızı kaydetmeden ağır çekim efektimizin nasıl görüneceğini anlayabiliyoruz.

Easy Slowmo FX ile hazırladığınız çalışmaları fotoğraf galerinize kaydedebilmektesiniz. Uygulama ile videolarınıza ağır çekim efekti verirken ses efektini belirlemenize de olanak sağlanmakta. Eğer videolarınıza ilginç efektler eklemekten hoşlanıyorsanız Easy Slowmo FX'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR