Effectify for Messenger 1.1 (ios)

Effectify for Messenger

1.1
Effectify for Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Messenger kullanıyorsanız bu uygulamanın içine fotoğraf düzenleme efektleri ekleme özelliğini ekleyebileceğiniz bu uygulama ile tanışın.

Facebook Messenger uygulaması iOS cihazınıza yüklüyse bu uygulamanın sağlamış olduğu seçenekler sayesinde Facebook üzerinden fotoğraf gönderme seçeneklerinizi yeni bir seviyeye taşıyacaksınız. Uzun zamandır yeni uygulamalara kapı açmak için üretildiği söylenen Facebook Messenger, Effectify isimli bu örnek ile ilk meyvelerinden birini veriyor. Eğlenceli bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak selfie çalışmalarınıza eğlenceli bir hava katan Effectify beklenmedik bir kolaylıkla değişik görüntüler yaratmanızı mümkün kılıyor.

Fotoğraflarınızı ister galeriden seçin, ister facebook uygulamasından çekmiş olun, kırışık yaratma, bıyık ve sakal ekleme, saç ağartma gibi seçeneklerin eşliğinde her kullanıcının hoşuna gidecek seçenekler varken daha fazlasını arayanlara da zombi, kurtadam ve vampir efektleri de sunuluyor. Sakal, bıyık ve şişmanlatma efektlerinin tamamını ücretsiz olarak kullanabildiğiniz bu uygulama ile diğer seçenekler için uygulama içi satın alma gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Oldify, Zombify, Wolfify gibi uygulamalar aynı üreticiden geliyor ve iPhone veya iPad için olan sürümler cihazınıza ekliyse bu efektlerin hepsini ek bir bedel ödemeden aynı uygulamanın içerisinde kullanabiliyorsunuz. Her özelliği aynı uygulamaya katabilme mantığı eğlenceli bir çalışma zeminini genişletmek adına güzel bir gelişme olmuş. Resimlerinizle oynamayı seviyorsanız bu uygulama hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR