Endomondo Life

Endomondo Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Endomondo Life tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz sade bir adım sayma uygulamasıdır.

Endomondo Life sporu adeta bir yaşam tarzı haline getirmiş kullanıcılara hitap eden bir uygulamadır. Bildiğiniz gibi hareket etmek ve spor yapmak sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Uzmanlar her fırsatta vücudun fonksiyonlarını düzgün bir biçimde yerine getirebilmesi için sporun önemini vurgulamakta.

Söz konusu bu uygulama kullanıcıların günlük olarak attıkları adımı hesaplayarak yaktıkları kaloriyi hesaplıyor. Bildiğiniz gibi bilinçli olarak spor yapmasak bile attığımız adımlar sonucunda bir miktar kalori yakıyoruz. Endomondo Life da bu kalori miktarını hesaplamak için tasarlanmış kapsamlı bir uygulamadır.

Uygulamayı kullanarak hedefinizi seçebilir ve o hedefe ulaşmak için attığınız adımları her geçen gün artırarak daha fazla kalori yakmaya çalışırsınız. Bu sayede daha sağlıklı ve zinde bir vücuda kavuşabilirsiniz. Uygulamanın kullanışlı ve sade arayüzü kullanım esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmayı engelliyor. Eğer siz de sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşmak istiyorsanız Endomondo Life’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR