Face Replace! 1.0.1 (ios)

Face Replace!

Face Replace!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Face Replace! yüzleri değiştirebilir veya farklı yüzleri aynı fotoğrafta birleştirebilirsiniz

Face Replace! kullanıcılara sunduğu fotoğraf düzenleme seçenekleriyle fotomontaj yapma ve yüz değiştirme ve yüz birleştirme imkanı veren eğlenceli bir fotomontaj uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler üzerinde kullanılabilen Face Replace! ile kendi yüzlerinizi farklı yüzler ile değiştirebilmektesiniz veya 2 farklı yüzü tek fotoğraf içerisinde birleştirebilmektesiniz. Uygulama bu iş için uygulama aracılığıyla çekeceğiniz fotoğrafları veya Facebook fotoğraflarınızı kullanabilmekte. Kullanacağınız fotoğrafları belirledikten sonra karşınıza gelen fotoğraf düzenleme ekranında parmağınızı sürükleyerek 2 yüzü birbirine karıştırabilmektesiniz. Eğer yüzleri değişirmek isterseniz sürükle-bırak yöntemini kullanabilirsiniz.

Face Replace! oluşturduğunuz fotoğrafların daha gerçekçi görünmesi için ek seçenekleri de kullanıcılara sunuyor. Face Replace! üzerinde kullandığınız fotoğrafların ten rengini ayarlayabilmektesiniz. Uygulamanın bir diğer güzel özelliği çoklu yüz algılama özelliği. Eğer üzerinde 2'den fazla yüz olan bir fotoğrafı uygulamaya tanıtırsanız Face Replace! bu yüzlerin hepsini algılayabiliyor.

Face Replace! ile oluşturulan fotoğraflar Eser Galerisi üzerinde bir arada görüntülenebiliyor veya Facebook, Twitter, SMS, e-posta yollarıyla paylaşılabiliyor.

YORUMLAR