Facebook Moments 1.0 (ios)

Facebook Moments

1.0
Facebook Moments
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook Moments başarılı bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır

Facebook Moments eğer sadece arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşma için pratik bir yol arıyorsanız ve arkadaşlarınızla çekildiğiniz etiketlenen fotoğrafları bulmak için kolay bir çözüm elde etmek istiyorsanız hoşunuza gidebilecek bir fotoğraf indirme uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir uygulama olan Moments temel olarak arkadaşlarınızın sahip olduğu ve içerisinde sizin de olduğunuz fotoğrafları saniyeler içerisinde tespit edebilmenize ve tek dokunuşla indirmenize yardımcı oluyor. Benzer şekilde siz de arkadaşlarınıza içerisinde arkadaşlarınızın yer aldığı fotoğrafları tek dokunuşla gönderebiliyorsunuz. Normalde düğün, nişan, toplantı, kutlama gibi etkinliklerde topluca fotoğraf çekilebiliyoruz. Bu fotoğrafları çekildikten sonra paylaşmak büyük zahmeto labiliyor. Çünkü bu fotoğrafları sadece arkadaşlarımızla paylaşmak için onları önce bir araya toplamamız gerekiyor, sonrasında ise bir dosya paylaşım sitesine yüklememiz ve indirme bağlantısını arkadaşlarımıza göndermemiz gerekiyor. Facebook Moments ise bu işi saniyeler içerisinde halletmenizi sağlıyor.

Facebook Moments sahip olduğu yüz tanımlama teknolojisiyle fotoğraflarınızdaki arkadaşlarınızı tespit edebiliyor. Aynı şekilde arkadaşlarınız da fotoğraflarında sizi bu şekilde bulabiliyor. Sizin içinde yer aldığınız veya arkadaşlarınızın içinde yer aldığı fotoğraflar bir araya toplanıyor. Bu adımdan sonra siz kendi fotoğraflarınızı indirebiliyorsunuz veya arkadaşlarınıza kendi fotoğraflarını gönderebiliyorsunuz. Fotoğrafların kimlerle paylaşılacağını belirleme imkanına da sahipsiniz. Uygulama arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı karşılıklı olarak eşitlemenize de izin veriyor.

Facebook Moments temel olarak toplu fotoğraf paylaşma işini kolaylaştıran, fotoğraflarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan ve hızlı bir şekilde fotoğraf paylaşımı yapmanızı mümkün kılan bir uygulama olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR