FaceBooth for iPhone Free

FaceBooth for iPhone Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FaceBooth for iPhone Free farklı yüzleri birleştirebilirsiniz

FaceBooth for iPhone Free farklı fotoğrafları kullanarak fotomontaj yapmanıza ve yüz birleştirme işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olan bir kamera uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yüz karıştırma uygulaması olan FaceBooth for iPhone Free ile iki farklı fotoğraf içerisinde yer alan yüzleri seçerek tek bir fotoğrafta bu yüzleri birleştirebiliyor ve eğlenceli sonuçlar ortaya çıkarabiliyorsunuz. FaceBooth for iPhone Free kullanarak arkadaşlarınıza komik şakalar hazırlayabilir veya gelecekteki çocuğunuzun nasıl olacağını görebilirsiniz.

FaceBooth for iPhone Free ile iOS cihazınızda depoladığınız fotoğrafları seçip birleştirebilmektesiniz. Uygulamanın sahip olduğu otomatik yüz algılama teknolojisi fotoğraflarınızdaki yüz hatlarını hızlı bir şekilde belirliyor. Bunun yanında yüz hatlarını, gözlerin, çenenin ve ağız bölgesinin konumunu kendi elinizle de belirleyebiliyorsunuz. Fotoğraflarınızdaki yüz hatlarını seçtikten sonra FaceBooth for iPhone Free tek dokunuşla fotoğraflarınızı karıştırıyor.

FaceBooth for iPhone Free kullanırken internet bağlantısına ihtiyaç duymuyor. FaceBooth for iPhone Free ile hazırladığınız fotoğraflar iOS cihazınıza kaydedilebiliyor veya sosyal medya ile SMS üzerinden paylaşılabiliyor.

YORUMLAR