Facetune 2 1.0.2 (ios)

Facetune 2

Facetune 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facetune 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Facetune 2, çekmiş olduğunuz fotoğrafları istediğiniz gibi rötuşlamanıza izin veren harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, profesyonel bir şekilde fotoğraflarınızı istediğiniz güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Birkaç dokunuşla harikalar yaratmak istiyorsanız uygulamayı denemenizi kesinlikle öneririm.

Facetune 2 gerçek anlamda herkesin hayatını kolaştıracak bir uygulama diyebilirim. Bir selfie ya da normal fotoğraf çektiğinizde, dişlerinizi beyazlatabiliyor, gözlerinizi ve gülümsemenizi daha belirgin hale getirebiliyor, göz renginizi değiştirebiliyor ya da ayrıntılara odaklanıp birbirinden farklı yenilikler ekleyebiliyorsunuz. Bunların yanında, yüzünüzdeki kırışıklıkların veya lekeleri de ortadan kaldırabiliyorsunuz. Profesyonel ve sanatsal araçlar kullanarak, bir akıllı telefonda olması gereken bir ihtiyacı daha giderebilirsiniz.

Facetune 2'yi denemek isterseniz ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece basit kullanıma sahip olması ve en önemlisi profesyonel olması nedeniyle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR