Facetune for iPad 2.5 (ios)

Facetune for iPad

2.5
Facetune for iPad
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facetune for iPad, cil kusurlarınızı yok ederek, fotoğraflarda daha iyi görünmenizi sağlar.

Facetune, özçekim ve portre fotoğraflarınızda kusursuzu yakalamanıza yardımcı olan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Sivilce yok etme, diş beyazlatma, makyaj uygulama, burun ve çene şekillendirme, göz ve saç rengi değiştirme gibi işlemler için Photoshop ihtiyacını ortadan kaldıran uygulama, marifetlerine göre uygun fiyatı ile şaşırtıyor.

iPad için tasarlanan özel arayüz ile gelen uygulama profesyonel fotoğrafçıların ve tasarımcıların kullandıkları oldukça pahalı uygulamaların yeteneklerine sahip. Çeşitli kusurları kapatan araçlar o kadar basit tasarlanmış ki uygulamayı ilk kullanışınızda yaptıklarınıza siz de şaşıracaksınız.

Facetune sayesinde, dişlerinizin sarı olmasından dolayı gülümsemenizi gizlemeniz gerekmeyecek. Birkaç dokunuşla inci gibi dişlere sahip olabilirsiniz. Sivilcelerle dolu bir yüze mi sahipsiniz? Tek dokunuşla sivilcelerinizi yok edebilirsiniz. Göz renginizi değiştirebilir, saçınızı hızlıca boyayabilirsiniz. Burnunuzun biçimsiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sihirli bir dokunuşla istediğiniz buruna kavuşabilirsiniz.

Facetune ile düzenlediğiniz fotoğrafınıza iPad’inize kaydedebilir, sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR