Fat Cam

Fat Cam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fat Cam, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak mozaik fotoğraflar çekmek isteyenlere özel geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulaması.

Fat Cam, farklı ve birbirinden güzel fotoğraflar çekmekten hoşlanan iOS kullanıcıları için Apple Store'a sunulan bir mozaik kamera uygulaması. Bu uygulama sayesinde çekeceğiniz tüm fotoğraflar mozaik olarak karşınıza çıkıyor ve oldukça güzel görünüyorlar.

Eğer mozaiklerden oluşan fotoğraflar çekmek istiyorsanız iOS platformu üzerinde kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesinin Fat Cam olduğunu söyleyebilirim. Bu versiyonu ücretsiz olmasına rağmen, uygulamanın Pro olarak ücretli versiyonu da bulunuyor.

Yüksek çözünürlüklü mozaik fotoğraflar çekmenizi sağlayan uygulama, çekim esnasında farklı mozaik şekilleri kullanabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca mozaiklerin boyutlarını da çekim esnasında ekrana dokunarak değiştirebiliyorsunuz.

Fotoğraf mozaikleme dışında filtre ekleme özelliği de barındıran uygulama sayesinde çekeceğiniz fotoğraflar gerçekten mükemmel olabiliyor. Çektiğiniz tüm fotoğrafları cihazınıza kaydederek ister sosyal medya üzerinden isterseniz de direkt olarak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunu hemen indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinde mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR