FC Barcelona Official App 3.0.1 (ios)

FC Barcelona Official App

FC Barcelona Official App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FC Barcelona Official App, Dünyanın en köklü ve başarılı futbol takımlarından bir tanesi olan Barcelona'nın resmi iOS uygulaması.

FC Barcelona Official App, Barcelona taraftarlarının takımları ile ilgili tüm haberleri yakından takip edebilmesi için geliştirilen ücretsiz ve resmi iOS uygulaması. iPhone ve iPad sahibi taraftarların ücretsiz olarak kullanabileceği uygulama sayesinde Barcelona kulübü hakkındaki tüm gelişmelere en kolay siz ulaşabiliyorsunuz.

Yeniden tasarlanarak oldukça şık ve modern bir uygulama haline gelen FC Barcelona Official App, sunmuş olduğu kullanım kolaylığı sayesinde, içerisinde gezinti yapmayı keyifli hale getiriyor.

Barcelona'yı futbol ve basketbolda öne çıkan bir takım olarak bilmemize rağmen, uygulama üzerinden Barcelona'nın futbol ve basketbol takımları dışında hentbol, hokey, plaj futbolu ve diğer spor dallarındaki takımlarını da takip edebiliyorsunuz.

Barcelona takımın tüm maç takvimini, kadrodaki oyuncuları, sakatlıkları, cezalı oyuncuları ve daha bir çok bilgiyi öğrenmenizi sağlayan uygulama, kısaca Barcelona hakkındaki tüm detayları öğrenebilmenizi sağlıyor.

Kulüp ve takımlar ile ilgili en güncel haberler ile birlikte fotoğraflara da göz atmanızı sağlayan FC Barcelona Official App, aynı zamanda tüm Barcelona maçlarını canlı olarak takip edebilmenizi sağlıyor. Böylece Barcelona maçı olduğunda izleyemeyecek durumdaysanız, uygulama üzerinden hem skoru hem de maçın detaylarını dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz Barcelona maçlarına bilet alma özelliğini kullanarak biletlerinizi önceden alabilirsiniz. Fakat ülkemizden Barcelona maçına giden çok fazla taraftar olmadığı için bu tip bir özelliğin sizlerin çok da işine yarayacağını düşünmüyorum. Fakatyurt dışında özellikle İspanya'da yaşayan kullanıcılar özellik sayesinde maç biletlerini uygulama üzerinden alabiliyor.

Eğer bir Barcelona taraftarıysanız ve iPhone ya da iPad'e sahipseniz FC Barcelona Official App'i kesinlikle indirerek kullanmalısınız diye düşünüyorum.