FilterMania 2

FilterMania 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FilterMania 2, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilip beğenilen son dönemlerin popüler fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

FilterMania 2, instagram benzeri özelliklere sahip olmasının yanı sıra bazı farklılıklarıyla öne çıkan son dönemin en popüler fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Birlikte gelen üç yüz filtrelik bir filtre paketi ile birlikte çektiğiniz ya da hâlihazırda var olan fotoğrafları hemen düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Doğa ve mevsim temalı filtrelerin yanı sıra fotoğraflara nostaljik izler de bırakabilen filtrelerin de yer aldığı uygulama, Apple Uygulama Mağazasına konulmasından kısa bir süre içinde popüler oldu ve milyonlarca kişi tarafından indirildi.

FilterMania 2 ile yaptığınız çalışmaları ile geri alabilir, kendinize özgü düzenlemeler gerçekleştirebilir ve öne çıkan, diğer kullanıcıların en çok tercih ettikleri filtreleri görüntüleyebilirsiniz. Başlangıçta biraz karışık görünse bile uygulamayı biraz kurcalamanızın ardından ne kadar başarılı ve eğlenceli bir uygulama olduğunu fark edeceksiniz.

YORUMLAR