Find My Parcel 1.1 (ios)

Find My Parcel

1.1
Find My Parcel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    12

  • Üretici

    Mustafa Dur

Yurtiçi ve yurtdışı gönderilerinizi tek bir platform üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Find My Parcel uygulaması, yerli ve yabancı birçok kargo firmasının takip sistemini tek bir platformda toplayarak büyük kolaylık sağlayan başarılı bir uygulama.

iOS işletim sistemli cihazlar için sunulan Find My Parcel, yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi akıllı telefonlarınızdan takip etmenizde yardımcı oluyor. Kargonuzun tahmini teslim tarihi, konum, alıcı ve gönderici bilgileri gibi detayları da takip edebileceğiniz uygulama bu anlamda gayet faydalı görünüyor. Yurtdışından sipariş ettiğiniz ürünlere ait bir takip numaranız varsa ve sürekli bilgisayardan takip edemiyorsanız, uygulama oldukça işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Uygulamayı başlattıktan sonra sağ üst köşedeki artı simgesine dokunup, kargo takip numarası, kargo ismi ve firma seçimleri yaptıktan sonra Bitti butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sorgulama tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri detaylı olarak görebilirsiniz.

Uygulama üzerinde; Aras Kargo, Horoz Lojistik, Metro Kargo, Mng Kargo, PTT Yurtiçi, PTT Yurtdışı, Sürat Kargo, UPS Türkiye, Yurtiçi Kargo gibi Türk firmalar da bulunuyor. Siz de yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi takip etmek istiyorsanız, Find My Parcel uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR