Finger Dodge

Finger Dodge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Finger Dodge, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Finger Dodge, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu. Finger Dodge basit, her yaştan oyuncunun oynayabileceği tarzda bir oyun diyebilirim. Tek yapmanız gereken parmağınızla ekrana dokunmak.

Arcade diyebileceğimiz tarzda da olan oyunda amacınız parmağınızla dokunduğunuz mavi elementi diğer düşman olan kırmızı elementten kaçırmak. Hem yenilikçi hem farklı hem de bağımlılık yapıcı bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyun özellikle ilk bakışta neon ve retro tarzdaki grafikleri ile dikkat çekiyor. Bununla birlikte göze hoş gelen efektler ve animasyonlar da oyunu daha güzel kılmış. Ayrıca oyundaki ses efektleri dolayısıyla kulaklıkla oynamanızı tavsiye ederim.

Oyunda amacınız yukarıda da belirttiğim gibi mavi noktanın üzerine dokunarak kırmızı noktadan kaçmasını sağlamak. Kırmızı nokta ekranda rastgele bir şekilde hareket ediyor ve mavi noktayı yakalarsa oyun bitiyor.

Bununla birlikte oyunda zaman ilerledikçe birden çok mavi nokta çıkıyor ve hepsini toplayarak uzun süre boyunca hayatta kalmanız gerekiyor. Güzel bir zaman geçirme oyunu olduğunu söyleyebilirim.

Bu arada oyuna Google hesabınızla bağlanarak arkadaşlarınızla yarışabiliyor ve liderlik listelerinde yerinizi de alabiliyorsunuz. Siz de bu tarz farklı beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR