First Aid by American Red Cross 2.0.4 (ios)

First Aid by American Red Cross

First Aid by American Red Cross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz, American Red Cross tarafından geliştirilmiş ilk yardım uygulamasıdır.

İlk Yardım, hayatımızda çok büyük önem arzetmesi gerekirken, ne yazık ki çok umursamadığımız bir kavram. Oysa ki insan ne zaman acil bir durumda kalacağını bilemiyor. O yüzden aslında hepimizin ilk yardım eğitimi alması gerekiyor. Neyse ki teknolojinin gelişmesi, bu konularda da insanlara kolaylık sağlıyor.

Amerika'nın Kızılayı olarak tanımlayabileceğimiz kurum tarafından çıkarılan ilk yardım uygulamasıyla artık bilmeniz gereken herşey bir dokunuş kadar uzağınızda olacak. Bu uygulamada ilk yardım konusunda çok kapsamlı bilgiler, videolar ve görseller bulunuyor.

Uygulamanın Türkçe desteği olmasa dahi içerisindeki video ve animasyonlarla bunun pek eksiği hissedilmiyor, çünkü görerek öğreniyorsunuz. Eğitimini almış ya da almamış olun, herkesin telefonunda bulunması gereken bu ücretsiz, kolay kullanımlı uygulama ile başkalarının hayatını kurtarmak sizin elinizde.

Özellikler

  • Adım adım talimatlı ilk yardım rehberi.
  • Video, görsel ve animasyonlar.
  • Güvenlik ipuçları.
  • İnternet bağlantısı olmadan kullanılabilme.
  • Bilginizi test etmek için interaktif mini testler.

Marketlerde çok fazla ilk yardım uygulaması bulunmamasına rağmen, First Aid by American Red Cross uygulamasının bütün ihtiyacınızı karşılayacağına eminim.