Fling! 1.9.0 (ios)

Fling!

Fling!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkan Fling!'de binlerce zorlu bulmaca sizleri bekliyor.

Fling! Android ve iOS platformlarında oynanabilecek heyecanlı ve zihin zorlayıcı bir bulmaca oyunudur. Bulmaca oyunlarından keyif alanların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm oyunda 10.000 adet bulmaca bulunuyor. Her biri bir diğerinden farklı olan bu bölümler, akıllıcı tasarlanmış yapılara sahipler ve hepsinin farklı bir çözümü bulunmakta.

Oyunda tamamlamanız gereken 10.000 bulmaca, 19 farklı zorluk seviyesine pay edilmiş olarak karşımıza çıkıyor. Tahmin ettiğiniz gibi oyun kolay bölümlerle başlıyor ve zora doğru devam ediyor. Tüm bunlara ek olarak Fling!'de birçok farklı oyun modu bulunuyor.

Serbest oyun modunda ana bölümlerden ilerlemeye çalışıyoruz. Çözdüğümüz bölümlere daha sonra geri dönüp bu bölümleri tekrar tamamlayabiliyoruz. Challenge modunda ise bölümleri verilen süre içerisinde tamamlamaya çalışıyoruz. Arcade modunda ise zamana karşı yarışıyoruz ve çözebileceğimiz kadar bulmaca çözmeye çalışıyoruz. Bölümler sırasında çalan müzikler de oyundan aldığımız keyfi artırıyor.

Bölümlerden aldığınız puanları global ve yerel puan tablolarında payalşma şansına da sahipsiniz. Oyunu beğenirseniz ücretli versiyonu satın alabilirsiniz.