Flipkart 1.1 (ios)

Flipkart

1.1
Flipkart
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flipkart, internet üzerinden online olarak alışveriş yapabileceğiniz güvenli ve en büyük mağaza uygulamalarından bir tanesidir.

Flipkart, internet üzerinden hızlı, eğlenceli ve kolay bir şekilde online alışveriş yapmanızı sağlayan iOS alışveriş uygulamasıdır. Uygulama ile birlikte binlerce ürünün yüzde yüz orijinallerine erişerek kendi zevk ve ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Bu dev alışveriş mağazasında istediğiniz cep telefonu, ayakkabı, saat, kitap, kamera, bilgisayar, tablet ve daha pek çok ürüne rahatça ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri sayesinde istediğiniz ürünleri hızlıca ve kolayca bulabilirsiniz. Farklı katerogiler altında yer alan ürünleri inceleyerek hangisinin sizin ihityaçlarını daha çok karşılayacağını değerlendirerek kendiniz için en uygun ürünleri satın alabiliyorsunuz. Ayrıca arama yaparken ürüne, markaya veya kategorilere göre arama yapabilmek mümkün.

Almak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarına ve detaylı bilgilerine bakarak alacağınız ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin altında yer alan yorum bölümlerinden daha önce ürünü almış müşterilerin yorumlarını okuyarak, alacağınız ürün hakkında daha gerçekçi bilgiler edinebilirsiniz.

Modern ve şık tasarımı ile oldukça basit kullanılan Flipkart üzerinden alışveriş yapmkatan oldukça kolay. Almak istediğiniz ürünü belirledikten sonra boyutunu, rengini ve diğer seçeneklerini ürün sayfasından rahatça seçebilirsiniz. Ödeme işlemlerinde ister kapıda isterseniz kredi kartı ile ödeme seçenekleri sunan Flipkart, internet üzerinden sürekli olarak alışveriş edenlerin veya internet üzerinden online alışveriş yapmayı sevenlerin tercih edebileceği bir mağaza,

Uygulama üzerinden beğendiğiniz ürünlerin durumlarını takip edebilir ve dilerseniz popüler sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz online alışveriş uygulaması Flipkart'a mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR