FLO Ayakkabı 1.35 (ios)

FLO Ayakkabı

FLO Ayakkabı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FLO Ayakkabı iPhone uygulamasında çok sayıda ünlü markanın ayakkabı ve aksesuarları yer almaktadır.

Türkiye genelinde 100’ün üzerinde mağazasında her yaş grubuna ve tarza hitap eden binlerce ürün çeşidini bulunduran FLO, artık iPhone’unuzda. Alışveriş yapmak istiyor ancak alışveriş merkezlerine gidecek kadar zaman bulamıyorsanız FLO’nun iPhone uygulamasını indirerek oturduğunuz yerden tüm FLO mağazalarına gezebilirsiniz.

Türkiye’de ayakkabı mağazası denilince akla gelen ilk isimlerden olan FLO’nun resmi iPhone uygulamasında tek bir mağazada bulamayacağınız kadar ürün sergileniyor. Dilediğinizi favorilerinize ekleyin, dilediğinizi paylaşın, dilediğinizi sepetinize ekleyin. İster eşiniz, ister çocuğunuz, isterseniz de kendiniz için onlarca ünlü markanın en yeni ürünleri bu uygulamada.

FLO Ayakkabı uygulaması modern ve kullanımı basit arayüz ile karşımıza çıkıyor. Ana sayfadan fırsatlarını takip edebilir, kategorilerden ve arama bölümünden satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladığınızda siparişlerinizin durumunu uygulamadan ayrılmadan takip edebilirsiniz.

FLO’da en yeni ürünlerin yanı sıra sezon sonu ürünlerin toplandığı outlet bölümü de bulunuyor. Bu bölümde fazla ürün bulunmasa da ünlü markaların ürünlerine denk gelebilir ve çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

YORUMLAR