Fly Video Editor

Fly Video Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clips Video Editor uygulamasını kullanarak çektiğimiz videoları dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz.

Clips Video Editor, hem iPhone hem de iPad cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bide video düzenleme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uyuglamanın en önemli özellikleri arasında tamamen ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kapsamlı özelliklere sahip olması ve bu özelliklerin çok pratik bir şekilde kullanılabiliyor olması geliyor.

Uygulamayı kullanarak farklı video kliplerini tek bir klip haline döüştürebiliyoruz. Videoları ardı ardına ekleyebileceğimiz gibi üst üste ekleme şansına da sahibiz. Bu işlem için videolardan birinin opaklığını düşürmemiz gerekiyor. Opaklığı düşürülen video diğerinin üzerindeymiş gibi görünüyor. Oluşturduğumuz videolara ses ve müzikler ekleme şansına da sahibiz. HD desteğine sahip olan Clips Video Editor sayesinde ağır çekim videolar bile kaydedebiliyoruz.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi Clips Video Editor'de de oluşturduğumuz videoları farklı kanallar üzerinde paylaşma şansına sahibiz. Ürettiğimiz videoları Facebook ve YouTube gibi paylşaım platformlarına yükleyerek takipçilerimizin ilgisini çekebiliriz.

Genel olarak tatmin edici sonuçlara imza atan Clips Video Editor, bu kategoride bulabileceğiniz en iyi alternatifler arasında.