Fly

Fly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fly uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda videolar çekebilir, bunları tek bir videoda birleştirebilirsiniz.

Fly uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ilginç video editörü uygulamalar arasında yer alıyor ve uygulama sayesinde birden fazla videoyu sadece tek bir videoda maksimum 5 dakika olmak üzere birleştirebiliyorsunuz. Kısa video oluşturma uygulamalarının biraz da gelişmişi diyebileceğimiz Fly, ücretsiz olarak sunuluyor ve kullanıcıların hemen alışabilecekleri, video düzenlemeye başlayabilecekleri sade bir arayüze sahip.

Uygulamayı kullanırken birden fazla videoyu ucuca ekleyebilir veya üstüste bindirebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için direkt olarak kayıt alabiliyor yahut cihazınızın galerisinde bulunan videoları uygulama içerisine çekebiliyorsunuz.

Videolar arasında geçişler uygulamak ve böylece daha doğal görünmelerini sağlamak da mümkün. Tabii ki isteyen kullanıcılar ekranı ikiye bölerek farklı videoları aynı anda oynatma gibi imkanlardan da faydalanabilirler.

Videolarınızın arkaplanına müzikler eklemek de mümkün ancak bunu gerçekleştirebilmek için uygulama içi satın alma seçeneklerinden faydalanmanız gerekiyor. Kendi sesinizi kaydetmek ve eklemek de oldukça basit.

Videolarınızı hazırladıktan sonra nasıl bir sırayla oynamaları gerektiğini hemen ayarlayabilir, isterseniz arkadaşlarınızı videonuza davet ederek çoklu açılı videolar da oluşturabilirsiniz. Yeni bir video çekme deneyimi elde etmek istiyorsanız Fly uygulamasına iOS cihazlarınızda göz atmayı kesinlikle unutmayın.