Follow The Line

Follow The Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    42

  • Üretici

    Crimson Pine Games

Follow The Line, kontrol ettiğiniz top ile birlikte çizgiyi takip ederek kenarlara çarpmadan ilerlemeye çalışacağınız eğlenceli bir iOS oyunudur.

Follow The Line, iPhone ve iPad sahiplerinin boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmesini sağlayacak olan yeni ve keyifli bir beceri oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan oyundaki amacınız kontrol ettiğiniz top ile birlikte çizgiyi takip ederek hiç bir yere çarpmadan gidebildiğiniz kadar çok mesafe gitmek.

Oyun yapısı gereği oldukça basit bir oyun fakat oynanışı çok keyifli. Oynadıkça bağımlılık yapan ve daha yüksek puan alabilmek için hırs yapan oyunda topun kontrolünü oldukça rahat bir şekilde sağlayabiliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe biraz daha zorlaşacak ve takip etmeniz gereken yolun sınırları daralacak. Bunun sonucunda en ufak hatanızda bile duvarlara çarpabilirsiniz.

Oyunda kontrol etitğiniz top için farklı toplar seçebiliyorsunuz. Örneğin futbol topu, basketbol topu, pokemon topu vb. top çeşitleri bulunmaktadır. Oyundaki uzaklık metre hesabından ekranda gözükmektedir. Rekorunuz olarak kaydedilen en uzun mesafeyi her oyun sonunda görebilirsiniz. Sonu olmayan dipsiz bir kuyuya benzettiğim sınırsız oyunlar kategorisinde yer alan Follow The Line, hiç bir zaman sıkılmayacağınız ve sürekli kendinizi geliştirmek için uğraşabileceğiniz türden bir oyun. Bu nedenle iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek sıkıldığınızda yada boş zamanlarınızda mutlaka oynamanızı öneriyorum.

YORUMLAR