Font Candy 2.1.2 (ios)

Font Candy

Font Candy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Font Candy, kullanıcıların fotoğraflarına yazı ve başlıklar eklemesini sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Font Candy, fotoğraflarınıza metin ve başlık eklemek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Fotoğraflarınızı güzelleştirmek için kullanabileceğiniz uygulama ile fotoğraflarınıza farklı ve etkileyici yazılar ekleyebilirsiniz. Ayrıca duygularınızı ve hissettiklerinizi fotoğraflarınızın üzerine yaratıcı bir yolla ekleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınızda görünmesini istemediğiniz detay veya bölümleri Font Candy uygulaması sayesinde ister boyut oranlarını değiştirebilirsiniz, isterseniz de fotoğraf üzerinde kesme işlemi yapabilirsiniz.

Uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde hazırladığınız fotoğrafları Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden arkadaşlarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın diğer güzel özelliklerinden bir tanesi ise, sahip olduğu kamera zamanlayıcı. Kendi fotoğraflarınızı çekmeyi seviyorsanız kamera zamanlayıcıyı kullanarak çok daha düzgün ve güzel fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Fakat uygulamanın esas amacı, fotoğraflarınıza birbirinden güzel ve etkileyici yazı türleri ile hazırlanan yazıları eklemek.

Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınıza yazılar ekleyebilmek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Bir fotoğraf çekin veya galerinizden bir fotoğraf seçin
  • Ekrana iki kere dokunarak fotoğrafınıza eklemek istediğiniz yazı girin ve etkileyici yazı türlerinden birini seçin
  • Eklediğiniz yazının renk seçimini yapın
  • Fotoğrafınız için arkaplan seçin
  • Birden fazla başlık ekleyerek bu başlıkları ayrı ayrı düzenleyebilirsiniz

Uygulamanın kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz uygulamayı yükledikten sonra izleyebileceğiniz bir eğitim videosu bulunmatadır. Bu videoda uygulama ile fotoğraflarınıza nasıl yazı eklenir görebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'lerinizde kullanabileceğiniz Font Candy uygulamasına mutlaka bir göz atmanızı tavsiye ederim.