Foor

Foor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7

  • Üretici

    aHi Labs

Foor, iPhone ve iPad'de oynanabilen basit, eğlendirici, bağımlılık yapıcı yerli mobil bulmaca oyunu.

Foor, iPhone ve iPad cihazınızda açıp oynamaya başladığınızda hemen kilitleneceğiniz, elinizden zor bırakacağınız, eğlenceli ve rahatlatıcı bir bulmaca oyunu. Aynı tip objeleri eşleştirmekten sıkıldıysanız her yerde rahatlıkla oynayabileceğiniz, istediğiniz zaman yarıda bırakıp tekrar başlayabileceğiniz bu yerli yapıma kesinlikle bir şans vermelisiniz. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Basit oynanışa sahip minimalist görselli mobil bulmaca oyunu Foor’da blokları tabloya taşıyarak ilerliyorsunuz. Tabloda dikey veya yatay fark etmeksizin aynı renkte 4 bloğu getirmeyi başarırsanız puanı alıyorsunuz. Tablo 6x6 olduğundan blokları oyun alanına taşırken iyice düşünmelisiniz. Bazen tek bazen de çift renkte gelen, döndürülebilir yapıda blokları “Tabloda boşluk var, hamle veya süre sınırı da yok” düşüncesiyle taşırsanız çok kısa sürede oyuna veda ediyorsunuz.

Birbirinden harika temalar sunan oyunda hiçbir kısıtlama yok. Ne süre, ne bölüm ne de oynama limiti yok. Bu tür oyunlarda canımı(zı) sıkan kısıtlamaların hiçbiri Foor’da yok. Sınırsızca, özgürce oynamanın keyfini sürüyorsunuz.

YORUMLAR