Formda Mısın? 2.7 (ios)

Formda Mısın?

2.7
Formda Mısın?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Formda Mısın? uygulaması kullanıcılara ideal kilolarına kavuşma konusunda yardım ediyor.

Formda Mısın?, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir diyet rehberi ve kilo verme uygulaması olarak tanımlanabilir.

Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz Formda Mısın? sayesinde hem ideal kilomuzu hesaplayabiliyor, hem de o kiloya ulaşabilmek için ihtiyacımız olan beslenme programını oluşturabiliyoruz.

Uygulamada son derece kolay anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Buna ek olarak sunulan kilo verme odaklı diyet listeleri de kullanıcıları yormayacak cinsten. Ağır ve psikolojiyi kötü etkileyen diyetler yerine yediklerinizi azaltıp biraz egzersiz yaparak kısa sürede belirlediğiniz kiloya erişebilirsiniz.

Kullanıma başlayabilmek için öncelikle belli başlı bilgilerimizi uygulamaya girmemiz gerekiyor. Kilo ve boy gibi bilgileri girdikten sonra uygulama bize ideal kilomuzu ve bu kiloya nasıl ulaşacağımızı gösteriyor. Buna ek olarak egzersiz önerileri de diyet listelerine ek olarak sunulan özellikler arasında.

Eğer daha zayıf bir vücuda ulaşmak istiyorsanız Formda Mısın? uygulamasını kullanarak bunu en kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR