Fotomoji 1.0.3 (ios)

Fotomoji

Fotomoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotomoji uygulamasını kullanarak favori fotoğraflarınızı emojilerle yeniden oluşturabilirsiniz.

Fotomoji uygulaması ile iOS cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı emojilerden oluşan harika çalışmalara dönüştürebilirsiniz.

Oldukça başarılı bulduğum bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Fotomoji, favori fotoğraflarınızı en sevdiğiniz emojilerden oluşan çalışmalara dönüştürmenizi sağlıyor. Tek dokunuşla harika çalışmalar oluşturabileceğiniz Fotomoji uygulamasında, isterseniz tek emoji seçebiliyor isterseniz de tüm emojilerin kullanılmasını sağlayabiliyorsunuz.

Fotoğrafı emojilere dönüştürmek için birçok özelleştirme seçeneği bulunan Fotomoji uygulamasında düzen, arka plan rengi, parlaklık, kontrast, emoji dağılımı, fotoğraf kalitesi ve daha birçok özelleştirme seçeneğini kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada, albümden seçeceğiniz fotoğrafları veya yeni çekeceğiniz selfie’leri düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğrafı seçtikten sonra ise tek yapmanız gereken Go butonuna tıklayıp, emojilerin yerleştirilmesini beklemek oluyor. Eğer siz de fotoğraflarınızı emojilere dönüştürmek istiyorsanız, Fotomoji uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR