Fotor - Photo Editor 4.6.1 (ios)

Fotor - Photo Editor

Fotor - Photo Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    664

  • ÜRETİCİ

    Chengdu Everimaging Science and Technology Co., Ltd

iPhone ve iPad cihazlarınızda hem kolayca kaliteli fotoğraflar çekmek hem de onları efektlendirmek için bu kamera uygulamasını kullanın.

iPhone ve iPad mobil cihazlarınızla fotoğraf çekerken, standart kamera uygulamasının ne kadar yetersiz olduğunu siz de fark etmişsinizdir. Özellikle fotoğraflarına bol miktarda çerçeve, filtre, efekt ve diğer görsel öğeler eklemeyi sevenler elbette standart kamera özelliklerini yetersiz bulacaklardır. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli uygulamalardan birisi ise Fotor.

Fotor'un sahip olduğu kamera modu bir yandan titreşim ve kötü ışığa dayalı sorunları ortadan kaldırabiliyor, bir yandan da hızlı çekim, arka arkaya çekim, zamanlayıcı gibi kullanışlı diğer seçenekleri de içerisinde bulunduruyor. Çektiğiniz fotoğrafların yine de istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsanız tek bir dokunuşla fotoğrafa uygun bir şekilde ışık, kontrast, renk ayarları gibi düzenlemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamada bulunan tüm görsel efektler ve çerçevelerin ise sahip olduğu kategoriler güzel bir şekilde hazırlanmış. Zira 90 adetten daha fazla filtre ve efekt bulunuyor ve bu durumda doğru bir kategorilendirme mecburi hale geliyor. Resimleri döndürme, kesme, kırpma gibi özellikler ise elbette unutulmayanlar içerisinde yer alıyor.

Yapılan işlemleri anlık olarak görebiliyorsunuz ve tek bir onay ile anında istediğiniz fotoğrafa kavuşabiliyorsunuz. Daha sonra Fotor içerisindeki sosyal ağ paylaşım özelliklerini kullanarak çektiğiniz resimleri kolayca paylaşma imkanınız da var.

YORUMLAR