Free Music Download

Free Music Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınıza kolayca şarkılar indirmek ve oynatabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Not: Bu uygulama maalesef Türkiye'den kullanımlara açık değildir. Avrupa ve ABD'deki kullanıcılar uygulamadan faydalanabilirler.

iPhone ve iPad cihazlarınıza müzik ve şarkılar indirmek istiyorsanız Free Music Download uygulaması sizin için yapılmış demektir. Tamamen yasal olarak mp3 indirmenize olanak veren uygulama sayesinde video ve sesli kitapları da cihazınıza indirmeniz mümkün hale geliyor. Uygulamanın iPhone 5'i desteklemesi ve aynı zamanda tema desteğinin de olması onu daha kullanışlı kılıyor.

Sahip olduğu entegre tarayıcı sayesinde şarkıları telefonunuza indirmeden önce dinleyebiliyor ve dilerseniz tek tek, dilerseniz de toplu olarak parçaları tek tık ile indirme şansı elde edebiliyorsunuz. Videoları da direkt olarak indirmenize olanak veren uygulamanın şifre belirleme gibi güvenlik mekanizmaları da mevcut.

Bir yandan dosya inerken bir yandan da dinleme özelliği sunması ve çoklu dosya indirme yeteneği sayesinde müzik indirmeyi eskisine göre çok daha rahat haline getiren uygulamanın iptal etme, mp3'leri yeniden adlandırma gibi gelişmiş seçenekleri var. Oynatma listeleri, video ve müzik çalma, klasörleme yapma gibi içerisindeki tüm bu araçlar sadece müzik indiren değil aynı zamanda çalan ve oynatan bir uygulama haline de geliyor.

Telefon ekranınız kilitliyken de müziklerinizi kontrol etmek için gerekli butonlar Free Music Download uygulamasında yer alıyor ve dilerseniz otomatik zamanlama seçeneği ile müzikleri istediğiniz vakitte sonlanmak üzere ayarlayabiliyorsunuz. Sıkı müzik takipçilerinin kullanabilecekleri uygulamalardan birisi olduğuna inandığım bu uygulamayı indirmeyi unutmayın.

YORUMLAR