FriendCaller

FriendCaller
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skype alternatifi olarak görebileceğimiz FriendCaller, tanımladığımız arkadaş listenizle ücretsiz görüşme, uluslararası her telefon hattıyla çok uygun fiyata konuşma sağlayan bir web operatörüdür.

FriendCaller, VOiP üzerinden işleyen bir nevi telefon santrali. Skype alternatifi olarak görebileceğimiz, platform bağımsız olarak tüm mobil cihazlarda da çalışabilen sesli-görüntülü görüşme servisi diyebiliriz.Aynı servisi kullanan arkadaşlarınızı arayabilir, sohbet edebilir, uygun fiyatlarla uluslararası - bölgesel teleon numaraları ile sesli, görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz.

iOS yüklü cihazlar için hazırlanmış bu ücretsiz versiyon uygulama ile 3G/WiFi hattınız üzerinden FriendCaller'dan FirendCaller'a görüşmeler yapabilir, farklı operatörleri düşük tarifeden arayabilir.

Servisin Genel Özellikleri:

  • Facebook ve FriendCaller websitesi üzerinden kayıt olabilir.
  • Arkadaşlarınızın sizi rahatça bulabilmeleri ve arayabilmeleri için CallMe-Link bağlantıları. Bu bağlantıları Facebook, twitter ya da e-posta ile arkadaşlarınıza iletebilirsiniz.
  • Sisteme kayıt olduğunuz an size FriendCaller ID tahsis edilir ve tüm arkadaşlarınız ve listenize eklenecek kişiler sizi bu ID aracılığı ile bulurlar, ararlar ve mesajlaşırlar.
  • Standart olarak web üzerinden çalışan servis, iPhone,iPad,iPod,Android ve bazı mobil cihazlar içinde uygulamaları sayesinde kullanılabilmektedir. Bu sayede tüm platformlarda ulaşılabilir olmaktasınız.
  • Ücretsiz Video arama yapabilir, gerçek telefon numaralarını uygun fiyatlarla arayabilir ve SMS gönderebilirsiniz.
  • Mevcut telefon rehberiniz dışında FirendCaller rehberinizide kullanma olanağı. 

YORUMLAR