Fruit Attacks

Fruit Attacks
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Attacks, her yaştan oyunseverin büyük keyifle oynayabileceğ ücretsiz bir iOS aksiyon oyunu.

Fruit Attacks, eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu aksiyon oyununda, uçan dairelerine binip gezegenimize saldıran meyveleri durdrmaya çalışıyoruz. Hem iPad hem de iPhone cihazlar üzerinde sorunsuzca oynayabileceğimiz Fruit Attacks, büyük küçük herkesin büyük beğeniyle oynayabileceği türden bir yapım.

Fruit Attacks'ta git gide zorlaşan yapıya sahip 90 bölüm bulunuyor ve bunların her biri farklı tasarımlara sahip. Bölümlerin zorluk seviyesi arttıkça kendimize yeni taktikler ve stratejiler bulmak durumunda kalıyoruz. Önceliğimizi kombolara verirsek tek atışla birden fazla düşmanı devre dışı bırakabildiğimiz için işimiz epey kolaylaşıyor.

Fruit Attacks'ta bölümleri geçtikçe yeni birimler açabiliyor ve sahip olduklarımızı upgrade edebiliyoruz. Düşmanlarımızı alt edebilmek için kullanabilecğeimiz altı farklı silah türü mevcut. Her biri farklı stratejilerde önemli rol oynayabilecek düzeyde.

Oyunun grafikleri ana temaya uyum sağlıyor. Gerçekçilikten ziyade bir nebze çizgi film havası var. Fakat oyun kesinlikle yetişkinlerin de oynayabileceği nitelikte. Aksiyon, bulmaca, savaş ve eğlence odaklı bir oyun arıyorsanız Fruit Attacks'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR