Fruit Master 3D

Fruit Master 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fruit Master 3D, 2 farklı oyun türünü bir araya getiren oldukça heyecanlı ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Fruit Master 3D, iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği hızlı oyun yapısına sahip heyecanlı oyunlardan bir tanesidir. Bu heyecanlı oyunu sahip olduğunuz iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden oynayabilirsiniz. Karşınıza çıkan meyveleri kesmeye çalışacağınız oyunda bir yandan da sürekli koşmaktasınız.

Koşu oyunları ile meyve dilimleme oyunlarını bir araya getirerek ortaya oldukça etkileyici ve heyecanlı bir oyun çıkartan geliştiriciler, oyuncuların saatlerce eğlenebilmesini sağlıyor.

Oyunda yaşlı bir adamı kontrol ediyorsunuz. Konttorl ettiğiniz yaşlı adam ile 3 sıralı bir koridorda koşarak önünüze çıkan engelleri atlatmalı ve gördüğünüz meyveleri keserek dilimlemelisiniz. Engellere takıldığınızda koşu maceranız bitecektir.

Koşarken sıra değiştirmek için sağ veya sola tuşlarına basarak yön değiştirebilirsiniz. Reflekslerinizi test etmek için oldukça ideal bir oyun olan Druit Master 3D, sahip olduğu grafikeri ve oynanışı ile oynadıkça bağımlısı olacağınız uygulamalar arasına girmeyi başarıyor. Standar koşu ve meyve kesme oyunlarında bulunan özelliklere ek olarak herhangi birşey sunmayan Fruit Ninja 3D, buna rağmen keyifli vakit geçirebileceğiniz ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Eğlenceli ve yeni bir oyun arayışında iseniz Fruit Ninja 3D'yi kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR