Funny Movie Maker 1.6.2 (ios)

Funny Movie Maker

Funny Movie Maker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funny Movie Maker sayesinde iOS cihazlarınızda kolayca video montaj yaparak eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz.

Funny Movie Maker uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca video şakalar hazırlamanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulama. Temel amacı komik videolar oluşturmak ve bunları arkadaşlarınızla paylaşmak olduğu için ciddi ve profesyonel bir video uygulaması olduğunu düşünmemeli ve genel olarak bir eğlence uygulaması olduğunu kabul etmeliyim. İlginç uygulamalar arayanların göz atması gerektiğine inanıyorum.

Kullanıcıların kendi yüz videolarını ve konuşmalarını çektikten sonra, yüzlerini, dudak hareketlerini, burunlarını ve gözlerini başka nesneler üzerine yapıştırmalarına olanak tanıyan uygulama, böylece konuşan portakal gibi ilginç konseptlerde videolar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda hazırlanan videolara arkaplan müzikleri eklemenize de olanak tanıması ve kendi sesinizin tonunu değiştirmenize imkan tanıması sayesinde videoları daha da eğlenceli hale getirmek mümkün.

Uygulamayı kullanırken suratınızı hangi resim üzerine yerleştireceğinize dair bir kısıtlama bulunmuyor. Yani cihazınızda hali hazırda bulunan resimleri kullanabileceğiniz gibi, Facebook hesabınızdan fotoğraflar alabilir yahut kameranızı kullanarak yeni fotoğraflar da çekebilirsiniz.

Uygulamanın kullanımı da bir o kadar kolay ve anlaşılır şekilde düzenlenmiş. Çok kısa bir sürede kendinizi fotoğraflara montajlamaya başlayabilir ve bunun ardından videonuz tamamlandığında dilerseniz cihazınızın galerisine kaydedebilir, yahut sosyal ağ hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Profesyonel çözümler aradığınız gelişmiş bir uygulama arıyorsanız işinizi görmeyecektir ancak eğlenceli komik videolar hazırlamak için en iyi ücretsiz uygulamalardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR