Funny or Die

Funny or Die
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Funny or Die, sürekli yeni komik ve eğlenceli videola bulurak kullanıcılarına sunan ücretsiz bir iOS video uygulaması.

Funny or Die, birbirinden ilginç ve komik videolar izleme şansı bulacağınız ve izlediğiniz tüm videoları değerlendirebileceğiniz oldukça başarılı bir iOS video izleme uygulaması.

Günlük olarak sürekli yeni videolar sunan uygulama, izlediğiniz videoları Funny ya da Die olarak değerlendirmenizi istiyor. Burada Funny videonun eğlenceli olduğunu, Die ise videonun berbat olduğunu ifade ediyor.

Uygulama üzerinde sadece yeni eklenen videoları değil, aynı zamanda Funny or Die'ın en popüler videolarını da izleme fırsatı buluyorsunuz. Kendine özgü stili ile kullanıcıların beğenisini kazanan Funny or Die, bir çok kullanıcının düzenli olarak video izleyerek günün stresini attığı ve eğlendiği bir platform haline dönüştü. Siz de videolar izleyerek vakit geçirmeyi seven bir iPhone ya da iPad kullanıcıysanız Funny or Die uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sade bir tasarıma sahip olan uygulamanın kullanımı da oldukça rahat. Videolar arasında geçişi ya da video aramalarını kolayca yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR