Fyuse 1.1.6 (ios)
Fyuse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    143

  • Üretici

    Fyusion

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Fyuse uygulaması ile 3 boyutlu fotoğraflar çekebilirsiniz.

Fyuse uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz yenilikçi fotoğraf çekme uygulamalarından birisi diyebiliriz ve aynı zamanda ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Akıllı cihazlarımızla birlikte gelen fotoğraf uygulamaları genellikle panorama, klasik çekimler ve selfie çekimleri gibi imkanlara olanak tanıyorlar fakat Fyuse sayesinde tamamen 360 derecelik yani 3 boyutlu fotoğraflar çekmek mümkün hale geliyor.

Uygulamanın arayüzü 3 boyutlu fotoğraflarınızı çekerken hiç zorlanmamanızı sağlıyor ve böylece arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz çok eğlenceli anlar kaydedebiliyorsunuz. Tabii ki çekimlerin ardından bunları arkadaşlarınızla uygulama vasıtasıyla paylaşmak da mümkün hale geliyor. Ancak maalesef sosyal ağlardan paylaşılan 3 boyutlu fotoğraflar bu özelliklerini kaybediyorlar fakat uygulamanın web arayüzüne giden linki paylaşırsanız direkt olarak orada 3 boyutlu hallerini arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz.

Dilerseniz cihazınızın galerisinde fotoğrafları saklamak ve arşivlemek de mümkün. Uygulamayı kullanırken fotoğraflarınızda oluşabilecek sorunlar ve kesintiler yine uygulamanın akıllı algoritması sayesinde ortadan kaldırılıyor ve böylece akıcı, sorunsuz bir 360 derecelik fotoğraflama ortaya konuluyor. Fotoğraflarınızı çekerken, bir nesnenin etrafında dönmeniz ve uygulamanın sizi yönelttiği konumlardan fotoğraflamaya devam etmeniz gerekiyor.

Tabii ki çeşitli filtreler kullanarak resimlerin daha hoş ve renkli hale gelmesini sağlamak da mümkün. Fyuse uygulaması oldukça yenilikçi diyebileceğim ve kesinlikle denemeniz gereken iOS uygulamaları arasında yer alıyor.

YORUMLAR