Game Sultan

Game Sultan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    121

  • Üretici

    Sihirli Kule Bilgi Sistemleri Ltd

Game Sultan uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan oyunlara dair satın almalarınızı hemen gerçekleştirebiliyorsunuz.

Son yıllarda internet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde büyük bir yükseliş olduğu ortada. Pek çok fiziksel üründe internet alışverişleri kullanılsa da aynı trendi oyunlar ve oyun içi satın almalarda da çok aktif olduğunu belirtmek gerek. Dolayısıyla kullanıcıların oyunlarını veya oyunlar için kodları satın almakta kullandıkları pek çok servis mevcut. Bu servislerden bir tanesi de Game Sultan olarak karşımıza çıktı.

Servisin iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırladığı mobil uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve pek çok oyun için oyun içi satın almaları en kolay yoldan gerçekleştirebiliyorsunuz. Çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması ve hızlı yapısı sayesinde kullanırken herhangi bir zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum.

Tabii ki uygulamanın çalışabilmesi için aktif bir internet bağlantısının olması gerekiyor. Ödeme seçeneklerinin oldukça bol sayıda olması sayesinde uygulamayı kullanırken pek çok seçenekten bir tanesinin size uyacağı ise kesin. Oyun üreticilerinin direkt sundukları satın alma fiyatlarına istinaden daha uygun fiyatlarla karşılaşmanın da mümkün olduğunu eklemek gerek.

Uygulamada ara ara düzenlenen indirim ve kampanyalarının da kullanıcıların faydasına olduğu bir gerçek. Düzenli olarak takip etmeniz durumunda faydalanabileceğiniz bu kampanyalar sayesinde oyunlara ait harcamalarınızı daha ekonomik hale getirebiliyorsunuz.

YORUMLAR