Game Wallpapers 1.4.1 (ios)

Game Wallpapers

Game Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Game Wallpapers, oyuncuların 150 fazla oyuna ait HD kalitesindeki duvar kağıtlarını kontrol ederek beğendiklerini iPhone ve iPad'lerinin ekran görüntüsü olarak atayabilecekleri ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Game Wallpapers, Dünya'nın en iyi video oyunlarının duvar kağıtlarını içerisinde barındıran oyunculara özel olarak geliştirilen bir iOS duvar kağıdı uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde yer alan tüm duvar kağıtları HD kalitesindedir. Bu nedenle duvar kağıdı olarak belirleyeceğiniz resimler iPhone ve iPad'lerinizin ekranlarında oldukça şık durmaktadır. 50 farklı kategoriden oluşan ve toplamda 150'den fazla oyun listesi içerisinden aradığınız oyunları bularak duvar kağıtlarını kullanabiliyorsunuz.

150'den fazla oyunun hepsi belirli kriterlere göre en iyi olarak seçilmiş oyunlar arasından seçilmiştir. Böylelikle aradığınız tüm popüler oyunları bu listede bulabilisiniz. Uygulamanın arayüzü iOS 7, iPhone 5 ve iPhone 5S için özel olarak optimize edilmiştir. Fakat iOS 6 ve üzeri işletim sistemi olan tüm cihazlarınızda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Özellikler:

  • 50 farklı oyun kategorisi
  • En popüler 150 oyuna ait duvar kağıtları
  • Duvar kağıtlarının çözünürlüklerini değiştirebilme
  • Duvar kağıtlarını indirme ve paylaşma
  • Haftalık olarak güncelleme

Düzenli olarak güncellenen ve en yeni oyunlara ait birbirinden güzel ve kaliteli duvar kağıtlarını bulabileceğiniz Game Wallpapers uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR