Get Followers

Get Followers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

 • TOPLAM İNDİRME

  10,939

 • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Get Followers, sıkı bir Instagram kullanıcısıysanız takipçi sayınızı arttırmak için kullanabileceğiniz yararlı ve ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Get Followers, Instagram hesabınızın daha fazla kişi tarafından takip edilmesini istiyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın çalışma sistemi oldukça başarılı ve pratik. Diğer kullanıcıların hesaplarını beğenerek hem yeni kişiler ve fotoğraflar keşfediyorsunuz hem de bunu yaparak kazanacağınız altınlar ile kendinize takipçi satın alabiliyorsunuz.

Yeni takipçiler kazanmanın en kolay yollarından biri olan Get Followers ile takipçi kazanabilmek için sizin de takip ettiğiniz kişilerin sayısı artması gerekmektedir. Uygulama üzerinde kazandığınız her 2 altın ile yeni bir takipçi kazanabiliyorsunuz. Dilerseniz diğer kullanıcıları takip etmenize gerek kalmadan altın satın alarak takipçi kazanabilirsiniz. 100 altınlık paketi uygulama içerisinden 10.49 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Fakat para ödemek istemezseniz diğer kullanıcıları takip ederek de altın kazanabiliyorsunuz. Sizin için hangisi daha uygunsa o yolu seçerek devam edebilirsiniz.

Özellikler:

 • Reklamsız
 • Kazanabileceğiniz takip sayısında herhangi bir limit bulunmaması
 • Basit, kullanımı kolay ve ücretsiz
 • Takipçilerinizin takip etmeyi bırakması durumunda altın geri ödemesi alma

Yazının başında da belirttiğim gibi sıkı bir Instagram kullanıcısıysanız ve Instagram üzerinde daha fazla takipçiye sahip olmak istiyorsanız Get Follower'ı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR