Gif Wallet 1.0.2 (ios)

Gif Wallet

Gif Wallet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gif Wallet, sevdiğimiz GIF'leri tek bir yerde depolayabilmemize ve direkt olarak paylaşabilmemize imkan veriyor.

Gif Wallet, iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış işlevsel bir gif arşivleme uygulaması olarak tanımlanabilir. Adından da anlaşılabildiği gibi bu uygulama adeta bir cüzdan olarak çalışıyor ve kullanıcılara en sevdikleri gif görüntülerini tek bir yerde depolama fırsatı veriyor.

Bildiğiniz gibi gif'ler son dönemlerde epey popüler hale geldi ve hemen hemen her ortamda karşımıza çıkmaya başladılar. Bu görüntülerin bazıları o kadar eğlenceli ve yaratıcı oluyor ki farklı durumlarda kullanılmak için çok müsait oluyorlar. Arkadaş sohbetlerinde, mesajlaşmalar sırasında veya sosyal medya üzerinde yapacağımız paylaşımları gif'ler sayesinde çok daha etkili hale getirebiliyoruz. Gif Wallet kullanıcılara bu konuda yardımcı oluyor.

Uygulama üzerinde depoladığımız gif'leri daha sonra dilediğimiz ortamda paylaşabiliyoruz. Arşivlediğimiz tüm gif'ler akış halinde uygulama içerisinde sıralanıyor ve bu sayede çok kolay bir şekilde dilediğimize erişim sağlayabiliyoruz.

Gif Wallet üzerinde arşivlediğimiz ve göndermek istediğimiz gif'leri mesaj olarak, email yoluyla, Facebook veya Twitter üzerinden kolayca paylaşabiliyoruz.

YORUMLAR