GifBoom

GifBoom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,031

  • Üretici

    TapMojo LLC

iPhone ve iPad'lerde kullanabileceğiniz bir GIF animasyon yapma uygulaması ve ücretsiz olarak sunuluyor.

GifBoom uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak en hızlı şekilde GIF animasyonları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanılır arayüzü, hem de paylaşım seçenekleri sayesinde işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Dilerseniz elinizdeki fotoğrafları, dilerseniz de kameranızla çektiğiniz videoları kullanarak animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Saniyede 30 kare ve 60 karelik hızlarla oluşturduğunuz animasyonalrınızı, dilerseniz kolajlar şeklinde de hazırlayabilirsiniz.

Eğer resimleriniz animasyona uygun değilse, onları kırpabiliyor ve döndürebiliyorsunuz. Dijital yakınlaştırma seçenekleri de unutulmamış. Hazırladığınız animasyon GIF'lerini daha sonra istediğiniz sosyal medya hesaplarınızda da kolayca paylaşabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların hazırladıkları animasyonları da görebilir, beğendiklerinizi telefonlarınıza ya da tabletlerinize de indirebilirsiniz. İçerisindeki pek çok efekt sayesinde animasyonları daha da etkileyici hale getirmek mümkün.

YORUMLAR