Go! Guitar 1.03 (ios)

Go! Guitar

Go! Guitar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go! Guitar, gitar çalmaya meraklı olan fakat bir gitar sahibi olmayan mobil cihaz kullanıcılarına gitar çalma fırsatı sunan yararlı ve eğitici bir iOS uygulamasıdır.

Go! Guitar, iPhone ve iPad'lerinizi bir gitara dönüştürecek olan ücretsiz ve eğlenceli bir iOS uygulamasıdır. Eğer boş vakitlerinizde yada evde kafa dinlerken gitar çalmak istiyorsanız artık mobil cihazlarınızı kullanarak bunu yapabilirsiniz.

Gitar çalanların bir çoğu bu hobiyi genç yaşlarında edinir. Daha sonra gittikçe ustalaşarak bir anda kendi işleri haline dönüşüverir. Bazı gitaristler için ise sadece kendi ve dostlarının eğlence günlerinde çalarak keyif alırlar. Bu uygulama da tamamen bunu sağlamak için. İster tek başınızayken ister arkadaş grubu içerisinde gitar çalarak ortamaı hareketlendirebilir yada duygusallaştırabilirsiniz.

Gitar çalma esnasında akorları dilediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz. Uygulama üzerinde ücretsiz olarak klasik gitar sunulmaktadır. Elektronik veya bass gitara ilgi duyuyorsanız uygulama üzerindeki mağazadan ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Profesyonel olarak kaydedilen 4 farklı ses paketi ile birlikte gelen uygulama ile kendi şarkılarınızı çalarken aynı zamanda kaydedebiliyorsunuz. Gitar çalmaya oldukça elverişli arayüz sayesinde ise adeta kendinizi gerçek gitar çalıyor gibi hissedebilirsiniz.

Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz başarılı gitar çalma uygulamalarından bir tanesi olan Go! Guitar'ı indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR