Go! Piano 1.02 (ios)

Go! Piano

Go! Piano
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Go! Piano, mobil cihazları üzerlerinde piyano çalmak isteyen kullanıcılara yönelik geliştirilen eğlenceli ve öğretici bir iOS uygulamasıdır.

Go! Piano, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ekrana dokunarak piyano çalabileceğiniz eğitici özellikler barındıran başarılı bir piyano çalma uygulamasıdır.

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde oynarken herhangi bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer piyano çalmayı bilmiyorsanız bu uygulama sayesinde yavaş yavaş öğrenerek belki de bir piyano ustası olabilirsiniz. Uygulama üzerinde piyano ile kullanabileceğiniz 6 farklı ses paketi bulunmaktadır. Seçeceğiniz ses paketinden sonra hemen piyano çalmaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz müzik ritimlerini oluşturarak kendi piyano ezgilerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulamanın tasarımı da oldukça etkileyici. Bu sayede uzun süre kullansanız bile sıkılmıyorsunuz.

Özellikler:

  • Kullanımı kolay arayüz
  • Güzel tasarım
  • 6 Farklı ses paketi
  • Ücretsiz

Eğer çocuğunuzun küçük yaşta piyano çalmasını istiyorsanız Go! Piano uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir ve dilerseniz onlarla birlikte siz de piyano çalarak eğlenebilirsiniz.