Google Slaytlar 1.0.0 (ios)

Google Slaytlar

Google Slaytlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Google Slaytlar uygulamasını kullanarak mobil cihazlarınız üzerinden slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz.

Google Slaytlar uygulaması kullanıcılara mobil cihazları üzerinden slayt gösterileri hazırlamalarına olanak sağlıyor. Google firması tarafından tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamada kullanıcıların slayt hazırlama işlemlerini kolaylaştıracak çok yönlü araçlar mevcut.

Google Slaytlar uygulamasını kullanarak daha önce oluşturmuş olduğunuz slayt gösterilerini düzenleyebilir veya o an yeni bir tane hazırlayabilirsiniz. Elbette web üzerinde sakladığınız slayt gösterilerinizi düzenlemek için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Uygulamayı kullanarak Microsoft PowerPoint dosyalarını dahi düzenleyebilme şansına sahipsiniz. Kolay kullanılan ve düzenli arayüz tasarımı, uygulamayı kullanırken herhangi bir problemle karşılaşmamızı engelliyor.

Uygulamanın en dikkat çeken ve en işlevsel özelliklerinden biri de yapılan her türlü değişikliğin otomatik olarak kaydedilmesi. Bu sayede yaptığınız değişiklikler olası bir bağlantı veya teknik sorun neticesinde kaybolmayacak.

İş veya okul yaşantınız için sık sık slayt hazırlamak zorunda kalıyorsanız Google Slaytlar mobil cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ideal bir araç.

YORUMLAR