Graffiti Me! 2.03 (ios)

Graffiti Me!

Graffiti Me!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'ler için hazırlanmış olan Graffiti Me! uygulaması sayesinde kolayca fotoğraflarınızı graffiti haline getirebilirsiniz.

Graffiti Me! uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda devamlı olarak birbirinin aynısı fotoğraflar çekmekten sıkıldıysanız kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor ve fotoğraflarınızın en kolay yoldan birer graffiti haline getirilmesine imkan tanıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, böylece renkli resimler oluşturarak arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenler için iyi bir araç haline geliyor.

Uygulamanın arayüzü herkesin bir kaç dakika içerisinde alışabileceği bir şekilde düzenlenmiş ve isterseniz uygulama vasıtasıyla hemen fotoğraf çekebiliyor, isterseniz de cihazınızın hafızasında bulunan ve önceden çekilmiş fotoğrafları graffiti yapma amacıyla kullanabiliyorsunuz.

Kullanıcılar otomatik olarak graffiti yapma olanaklarının yanında kendileri fotoğraflarını boyama seçeneklerine de sahipler. Dolayısıyla biraz daha özelleştirilmiş bir sonuç elde etmek isterseniz tüm olanaklar Graffiti Me! uygulamasında mevcut.

Düzenleme işlemleriniz tamamlandıktan sonra sonuçları arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için uygulama içerisinde sosyal ağ paylaşım butonlarının yerleşimi de ihmal edilmemiş. Eğer graffiti sanatını seviyorsanız ve bunu kendi fotoğraflarınız üzerinde uygulamak istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Uygulamada en iyi sonuçları elde edebilmek için ışık farklarının bol olduğu ve kaliteli çözünürlüğe sahip bir fotoğraf kullanmanız gerekmekte ancak pek çok fotoğraf sorunsuz bir şekilde graffiti haline getirilebiliyor.

YORUMLAR