Gravie - Text on Video

Gravie - Text on Video
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gravie ile videolarınıza şık yazılar ekleyebilirsiniz

Gravie - Text on Video, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad kullanıcılarına videolara yazı ekleme ve kısa video çekme konusunda yardımcı olan bir video düzenleme uygulamasıdır.

Kolay ve hızlı bir şekilde şık ve stil sahibi görünüme sahip videolar yaratmamıza imkan tanıyan bir uygulama olan Gravie - Text on Video birkaç dokunuş ile videolarımıza tamamen farklı bir hava kazandırmamıza yardımcı oluyor. Gravie - Text on Video kullanarak videolarımıza özel temalar, grafiksel öğeler, clip art tarzında görseller gibi farklı şekiller ekleyebilmekteyiz.

Gravie - Text on Video videolara yazı ve çeşitli görsel öğeler ekleme işlemini galerimizde saklanan videolara uygulayabildiği gibi kaydedeceğimiz videolara da uygulayabilmekte. Gravie - Text on Video ile hazırladığınız videoları direkt olarak Facebook ve YouTube üzerine yükleyerek paylaşmanız mümkün.

Gravie - Text on Video'da birçok görsel öğe bir arada bulunuyor. Uygulamada 8 adet seçilmiş tema yer alıyor. Bu temalar özel yazı tipleri ve grafiksel öğelerin birleşimi şeklinde. Ayrıca 88 farklı grafiksel şablon ve 80 clip art videolarınıza kalite katmak için hizmetinize sunuluyor. Bu grafik şablonlarını düzenleyebilmemiz ve tercihlerimize göre kişiselleştirmemiz de mümkün. Ayrıca animasyon tarzında video efektleri de uygulamaya eklenmiş. Bu efektler gittikçe kaybolacak veya gittikçe ön plana çıkacak şekilde ayarlanabiliyor.

Gravie - Text on Video bolca video düzenleme seçeneğini barındıran kullanışlı bir video düzenleme uygulaması.

YORUMLAR