Grubhub 7.67 (ios)

Grubhub

Grubhub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    Grubhub

Yemek sipariş uygulaması

Hızlı ve pratik bir şekilde yemek siparişi verebileceğiniz bir uygulama olarak nitelendirebileceğim Grubhub uygulaması, yüzlerce türde yemeğe ulaşabilmenize yardım ediyor.

Oldukça kolay bir kullanım imkanı sunan Grubhub uygulaması, hızlı bir şekilde onlarca restoran arasından yemek istediğiniz yemek türünü sipariş vermenize olanak tanıyor. Özellikle yurtdışında yemek sorununu ortadan kaldıran uygulama, yurtdışına çıkma niyeti olanların telefonlarında olması gereken bir uygulama.

Yemeksepeti mantığında çalışma prensibiyle ön plana çıkan uygulamada dünyanın pek çok farklı mutfağından yemeklere erişim sağlayabiliyorsunuz. Basit bir kullanıma sahip olan uygulama ile büyüklü küçüklü onlarca farklı restoranın menüsünü inceleyebiliyorsunuz. Kolay ve hızlı bir teslim imkanının da yer aldığı uygulamada özel fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. Amerikanın pek çok şehrinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Grubhub uygualması, eğer yurtdışına çıkacaksanız mutlaka telefonunuzda olması gerekiyor diyebilirim.

Grubhub uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR